Koyuncuoğlu & Köksal Avukatlık Bürosu

1998 yılında Av. Dr. Tennur Koyuncuoğlu tarafından kurulan ve 2005 yılından bu yana Koyuncuoğlu & Köksal Avukatlık Bürosu olarak faaliyet gösteren büromuz, şirketler ve ticaret hukuku, rekabet hukuku, ticari dava takibi, iş hukuku, kişisel verilerin korunması, proje finansmanı ve birleşme & devralmalar başta olmak üzere ticaret ve ekonomi hukuku alanlarında faaliyet gösteren butik bir avukatlık bürosudur.

​Büromuz, geniş bir sektör ve hukuki işlem yelpazesinde, yerli ve yabancı tüzel kişilere, kamu kurum ve kuruluşlarına, özel şirketlere, kamu iktisadi teşebbüslerine, idareye ve gerçek kişilere hukuki işlemlerinde yüksek kalitede ve üst düzey bir katılım ile hukuki danışmanlık ve dava takip hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimizi, alanlarında ileri düzeyde bilgi ve tecrübe sahibi olan kıdemli avukatlarımızın birebir katılımı ve müvekkillerimizle yakın, süreklilik ve güven arz eden bir ilişki içinde sunmak, önceliğimizdir.

Büromuz, baro merkez ve komisyonları, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarında aktif varlığı ile faaliyetlerini hem akademik hem de uygulamaya yönelik bir yaklaşımla sürdürmektedir.