Duyurular

Veri Koruma Derneği – Uygulama ve Teori Bakımından Disiplinler Arası Kişisel Verilerin Korunması Sempozyumu – 25/10/2018

Kurucularından olduğumuz Veri Koruma Derneği, 25 Ekim 2018 Perşembe günü, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Boğaziçi Üniversitesi Bilgi Sistemleri Araştırma Merkezi işbirliği ile “Uygulama ve Teori Bakımından Disiplinler Arası Kişisel Verilerin Korunması” konulu bir sempozyum düzenleyecektir. Her biri 1 moderatör ve 5 konuşmacıdan oluşacak toplam 4 panelin yer alacağı sempozyumda uygulama ve teori bir arada, çok disiplinli ve Avrupa ve Amerika örnekleri ile karşılaştırmalı olarak tartışılacaktır. Bu bağlamda sempozyuma, yerli ve yabancı şirketlerin hukuk müşavirleri, uyum ve süreç yöneticileri, bilgi güvenliği, sistem, bilişim ve yönetişim profesyonelleri ile bu alanda çalışmakta olan hukukçuların katılımı beklenmektedir.
Tüm gün sürecek ve Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinin ev sahipliği yapacağı etkinliğin programını ekte bulabilirsiniz. Kayıt ve daha fazla bilgi almak için derneğin www.verikorumadernegi.org adlı web-sitesini ziyaret edebilirsiniz.

vkd-25-ekim-etkinlik-program