AV. UMUT ÇAĞATAYHAN KÖKSAL
HUKUK YARIŞMASI

AV. UMUT ÇAĞATAYHAN KÖKSAL HUKUK YARIŞMASI

Avukatlık büromuz, henüz 42 yaşında aramızdan ayrılan ve onu tanıma şansı bulan herkesin hayatında çok önemli izler bırakan başarılı hukukçu ve avukat, avukatlık büromuzun kurucularından Av. Umut Çağatayhan Köksal adına hukuk yarışması düzenlemektedir.

Her sene, yılın son çeyreğinde yapılması düşünülen yarışmada, avukatlık büromuzca bildirilecek bir hukuk başlığı altında sunulacak çalışmalar, jüri tarafından değerlendirilecek ve ilk üç sırayı alan çalışma sahiplerine para ödülü verilecektir.

Yarışma, ofisimize ait tüm sosyal medya hesaplarında ve ilgili diğer mecralarda duyurulacaktır.

Av. Umut Çağatayhan Köksal Hukuk Yarışması’na katılmanın genel koşulları:

  • Başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını geçmemiş olmak,
  • Türkiye Cumhuriyeti’nde yerleşik bir hukuk fakültesinden lisans diplomasına sahip olmak,
  • Avukatlık Büromuzca belirlenecek ilgili senenin hukuk başlığı kapsamında 12 ila 15 sayfa aralığında, özgün tahlil ve değerlendirmeler içeren bir çalışma sunmaktır.

Av. Umut Çağatayhan Köksal Hukuk Yarışması’nın düzenleneceği hukuk başlığı, başvuru tarihleri, sonuçların açıklanacağı tarih, jüri üyeleri ve dereceye girenlere verilecek ödül miktarı, her seneye ilişkin duyuruda ayrıca bildirilecektir.

Av. Umut Çağatayhan Köksal Hukuk Yarışması’nın, O’nun hukuka olan aşkıyla genç meslektaşlarına umut olmasını diliyoruz.

Makaleler PDF olarak o.koyuncuoglu@kkhukuk.com adresine gönderilecektir. Sorularınız olması halinde aynı e-posta adresine iletebilirsiniz.